19:53 : Davutoğlu, Erdoğan'ın dedesinin mezarını ziyaret etti   19:40 : Trabzonspor kongresinde kavga   19:33 : Kılıçdaroğlu: Çalıyor ama çalışıyor inancımızda yok   19:17 : Bakan Bozdağ: Mahkeme kararı gelince gereği yapılır   19:07 : Cengiz Göllü'yü kaybetti   18:51 : Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan itiraf   18:46 : 7 öğrenci okul gezisinden hamile döndü!   18:40 : Ankara fena karıştı: Gözaltı sayısı 100'ü aştı   10:53 : 90’a 1 kala Fikret Otyam   10:44 : Serbest bırakılan Ekrem Dumanlı önce konuştu sonra bebeğine koştu   10:38 : ABD Dışişleri Bakanlığı sözcüsü, Gülen'in iade sorusuna yanıt vermedi   10:04 : Adalete ne mi oldu?   10:01 : Bayrak istismarının kanıtı iki fotoğraf!   09:48 : Muhteşem ikili   09:45 : İmam mı kazanır Hoca mı?  
Ali Tatar Mezarı başında anıldı
İstanbul CHP’de ‘İşgal’ Sona Erdi
Can Ataklı, ÇYDD'de Avcılarda
   Haber Detay
Yine düştük yollara!
Şeker Bayramı'nı fırsat bilenler dört gün önceden yollara düştü. Bayram izininine erken başlayan çok sayıda vatandaş sabah saatlerinden itibaren Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminalini doldurdu...
 
Tarih: 03.08.2013 - Saat: 12:40:13
 
Bayram nedeniyle, Türk Hava Yolları tarifeli seferlerine iç hatlarda 61 ilave sefer koydu. Pegasus Hava Yolları'da iç hatlarda 80, dış hatlarda 43 sefer olmak üzere toplam 123 ek sefer gerçekleştireçek. Atlasjet Hava Yolları ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne iki ek sefer düzenlerken, Onur Hava Yolları da İzmir, Dalaman, Antalya, Bodrum ve KKTC hatlarında geniş gövdeli uçaklarıyla koltuk kapasitesini artırarak hizmet vereceği öğrenildi.

Tatile çıkan yolculardan Cenk Ölmez, "Frankfurt'a gidiyorum. Müşteri temsilcisiyim. Pazartesi ve salı günü için izin aldım. Bir hafta izine gidiyoruz. Annem, babam, eşim ve çocuklarla beraber gidiyoruz. Herkesin bayramını kutluyorum. Zaten birkaç gün kaldı. Şimdiden herkesin bayramını kutlarım" dedi. 

Hüseyin Aslıyüce / DHA

Etiketleme: türkiye, istanbul, gerçeği, haberleri, son dakika, şeker bayramı, tatil, istanbul gerçeği

Yorumlar
Bu Haber Hakkında Yorum Yok.Yorumlarınızı Yazınız.
 
  Site Yazarları
İmambakır Üküş
Cemaat ‘Mazlum’ ve ‘Mağdur’ mu?
Prof.Dr. Ahmet Özer
AKP, Çözüm ve Kobani
Atay Sözer
Koltuk Sendromu
Dr. Dursun Kırbaş
Bu ülkede onurlu insanlar da var!
Turgut Ünlü
Çağımızın Yeni İnsanları ve Sistemin Çöküşü
Ahmet Kale
"Kıvılcımlı Külliyatı" Yazıları Kitap oluyor
Erol Kızılelma
Özgür Birey mi, Örgütlülük mü?
Rojda Duygu Yeşilgöz
Birileri ölürken diğerleri ne yapıyor?
Prof. Dr. Birgül Ayman Güler
Zamanın temel çelişkisi üzerine
Necdet Pamir
TPAO’nun Özelleştirilmesi Üzerine
 
© Copyright Eyüp Gerçeği | Tüm Hakları Saklıdır.