18:44 : Bahçeli: Erdoğan eşittir Öcalan   18:40 : Akit bu kez Kadir Gecesi SMS'ini sordu   18:38 : Emin Çölaşan trafik kazası geçirdi   18:20 : TGB'den Filistin için McDonald's işgali   18:02 : Uçak krizi kişiselleşti   16:57 : Seyhan Zabıtası Bayram Öncesi Denetimde   16:51 : 'Sıfırlama kayıtları sıfırlanıyor'   16:50 : Bayramda köprü geçişleri ücretsiz   16:48 : Ateş altındaki oğlunu kurtardı   16:45 : Akif Beki'nin 'Yurt Atayün kelepçeyi kendi istedi' iddiasına yalanlama   16:13 : 4 milyon kadına sünnet   16:11 : Cezayir uçağı düştü!   15:17 : Murat Göğebakan yaşam destek ünitesine bağlandı   15:15 : Akif Beki: Yurt Atayün ters kelepçeyi kendisi istedi   15:13 : Koruyucu aile skandalı!  
Emin Çölaşan trafik kazası geçirdi
İncirlik'teki ABD üssünde 'bayrak' krizi
Gül; ‘Hizmete Devam’
   Haber Detay
Yine düştük yollara!
Şeker Bayramı'nı fırsat bilenler dört gün önceden yollara düştü. Bayram izininine erken başlayan çok sayıda vatandaş sabah saatlerinden itibaren Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar terminalini doldurdu...
 
Tarih: 03.08.2013 - Saat: 12:40:13
 
Bayram nedeniyle, Türk Hava Yolları tarifeli seferlerine iç hatlarda 61 ilave sefer koydu. Pegasus Hava Yolları'da iç hatlarda 80, dış hatlarda 43 sefer olmak üzere toplam 123 ek sefer gerçekleştireçek. Atlasjet Hava Yolları ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne iki ek sefer düzenlerken, Onur Hava Yolları da İzmir, Dalaman, Antalya, Bodrum ve KKTC hatlarında geniş gövdeli uçaklarıyla koltuk kapasitesini artırarak hizmet vereceği öğrenildi.

Tatile çıkan yolculardan Cenk Ölmez, "Frankfurt'a gidiyorum. Müşteri temsilcisiyim. Pazartesi ve salı günü için izin aldım. Bir hafta izine gidiyoruz. Annem, babam, eşim ve çocuklarla beraber gidiyoruz. Herkesin bayramını kutluyorum. Zaten birkaç gün kaldı. Şimdiden herkesin bayramını kutlarım" dedi. 

Hüseyin Aslıyüce / DHA

Etiketleme: türkiye, istanbul, gerçeği, haberleri, son dakika, şeker bayramı, tatil, istanbul gerçeği

Yorumlar
Bu Haber Hakkında Yorum Yok.Yorumlarınızı Yazınız.
 
  Site Yazarları
İmambakır Üküş
Ali Tatar'ın Hesabını Kim Verecek?
Prof.Dr. Ahmet Özer
Devler Vesayet ve Öcüler
Atay Sözer
İki Profesör
Dr. Dursun Kırbaş
GEZİ süreci ve BİR YIL
Turgut Ünlü
Gezi Olaylarının 1. yıldönümü
Ahmet Kale
Bilimsel Sosyalizmin Doğuşu
Erol Kızılelma
Özgür Birey mi, Örgütlülük mü?
Rojda Duygu Yeşilgöz
Birileri ölürken diğerleri ne yapıyor?
Prof. Dr. Birgül Ayman Güler
İki aday tek 'vizyon'
Necdet Pamir
Irak Petrolünün Parası Halkbank’a Yattı mı?
 
© Copyright Eyüp Gerçeği | Tüm Hakları Saklıdır.